LIGA: Victoria 4-1 Urania

W przedostatniej kolejce sezonu Urania przegrała na wyjeździe z Victorią Dąbrówka 4-1.

Po takim meczu ciężko coś napisać. Victoria przed spotkaniem była uznawana za faworyta, i choć nasi zawodnicy w pierwszej połowie przed dłuższy fragment dominowali to jednak Dąbrówka bezlitośnie wykorzystywała swoje sytuacje, z bramki na bramkę co raz bardziej pogrążając nasz zespół. Koszmarem naszej defensywy był Dawid Kiełpiński, który robił z piłką co chciał i przypieczętował to 4 bramkami. Przegrana boli jeszcze bardziej patrząc na to, że był to mecz o awans do A-Klasy. Victoria zapewniła sobie już pewne 2 miejsce, natomiast nam została walka z Motarzynem o 3 miejsce. Będzie to ciężko osiągnąć, gdyż aby wyprzedzić Motarzyno musimy wygrać z będącą ostatnio w gazie Koczałą oraz Motarzyno musi przegrać swój ostatni mecz z Bazą.