Przygotowania rozpoczęte

9 lipca na boisku w Udorpiu drużyna Uranii rozpoczęła przygotowania do sezonu 2019/2020.

Pomimo braku awansu do A-Klasy zainteresowanie grą w klubie z Udorpia jest duże. Frekwencja zaskoczyła na pewno wielu, gdyż na pierwszym otwartym treningu pojawiło się 27 zawodników. Większość z nich to młodzi zawodnicy, dla których w większości Urania może być pierwszym przystankiem w seniorskiej piłce.

Trener Augustynowicz postanowił sprawdzić umiejętności przybyłych graczy podczas gierki treningowej. Wielu z nich pokazało się ze znakomitej strony i już w niedzielę będzie mogła zagrać w meczu kontrolnym z beniaminkiem ligi okręgowej - Kaszubią Studzienice.

Zainteresowanych zawodników zapraszamy na kolejny trening w Udorpiu, który odbędzie się już jutro o godzinie 18:30.