Przybylski i Jankowski w Uranii!

Mamy przyjemność ogłosić, że przed rundą wiosenną szeregi naszej drużyny wzmacniają dwaj zawodnicy - Patryk Przybylski oraz Władysław Jankowski.

Patryk Przybylski ma 20 lat i jest wychowankiem U-2, jednak swoją juniorską przygodę kończył w Bytovii Bytów. Pierwsze kroki w seniorskiej piłce stawiał w Lipniczance Lipnica. Gra on na pozycjach ofensywnych, może grać zarówno na skrzydle, jak i na szpicy.

Władek Jankowski ma 24 lata i jest wychowankiem Bytovii Bytów, jednak grał on do ukończenia wieku juniorskiego także w zespole juniorów Uranii Udorpie. Przez 5 lat nie był on zawodnikiem żadnego zespołu i teraz swoje pierwsze oficjalne kroki w seniorskiej piłce będzie stawiał u nas. Gra on głównie na pomocy, jednak nie jest dla niego problem zagrać na bardziej ofensywnych pozycjach.

Obaj są mocno zdeterminowani, aby wspomóc naszą drużynę w walce o zajęcie jak najwyższego miejsca na koniec sezonu, a nawet w walce o awans do A-Klasy. Nowym zawodnikom życzymy solidnych występów w naszym zespole, wielu bramek, asyst oraz sukcesów, i aby kontuzję omijały ich jak najszerszym łukiem.

Powodzenia!