SPARING: Urania Udorpie 0-1 Słupia Sulęczyno

W ostatnim sparingu przed inauguracją ligi przegrywamy ze Słupią Sulęczyno 0-1.

Mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny miały swoje szanse, lecz po pierwszej połowie bliżej strzelenia bramki byli gracze z Sulęczyna, których m. in. dwa strzały obiły poprzeczkę bramki strzeżonej przez Hinca. W drugiej połowie inicjatywę przejęli gracze naszej drużyny, jednak nie udawało się akcji uwieńczyć strzałem w światło bramki. Pod koniec meczu szansę swoją wykorzystali goście i ustalili wynik na 0-1, pieczętując wynik tego spotkania.

Był to nasz ostatni sparing przed zbliżającą się ligą. Już za tydzień, 31 marca na boisku w Nakli zagramy z wiceliderem – Gromem Nakla. Będzie to mecz, w którym na pewno nie zabraknie emocji. Grom traci do nas jedynie 1 punkt, więc śmiało można uznać ten mecz za walkę o przysłowiowe 6 punktów.

Urania Udorpie 0-1 Słupia Sulęczyno

URANIA: Maciej Hinc , W. Płaksa, M. Sołtysiak, M. Dorawa, K. Soldatke , K. Ciemiński, A. Lass, A. Stencel, J. Gembka, K. Strzyżewski, Mateusz Hinc – R. Chwojnicki, B. Dix, J. Zmuda Trzebiatowski, P. Kapeluch, D. Nosal, D. Miksa, M. Kukliński.