Gramy o lidera!

Już dziś w Udorpiu zostanie rozegrana 3 kolejka słupskiej B-Klasy. Naszym rywalem będzie aktualny lider Baza 44 Siemirowice.

W bieżącym sezonie Baza po 2 kolejkach zajmuje pozycje lidera naszej ligi z dwoma zwycięstwami na swoim koncie – 5-2 z WKS Nożyno oraz 2-1 z Damnicą. Jest na ten moment jedyną drużyną, która zgarnęła komplet punktów. Jednak dziś wierzymy, że to się zmieni.

W poprzednim sezonie drużyna zajęła 9 miejsce z dorobkiem 9 punktów po 2 zwycięstwach po walkowerze z Przechlewem oraz 4-0 z Nożynem i 3 remisach, z naszą drużyną 1-1, z Victorią Dąbrówka 2-2 oraz Nożynem 1-1.

Jeśli chodzi o nasze pojedynki z Bazą zawsze były to mecze pełne emocji. Rok temu w rundzie jesiennej graliśmy tym razem na wyjeździe. Tam po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1-0, jednak dzięki bramce „Kowala” i pewnej postawie w końcówce spotkania na bramce Hinca udało nam się wywieźć remis. Jeszcze ciekawszy mecz miał miejsce w rundzie wiosennej. W Udorpiu padł wynik 4-3! Wiec nie trzeba być wróżbitą Maciejem, by przewidzieć emocje w dzisiejszym meczu lidera z wiceliderem, na który serdecznie wszystkich zapraszamy!

KS URANIA UDORPIE – BAZA 44 SIEMIROWICE

Boisko w Udorpiu, godzina 16:00 – bądźcie z nami!