LIGA: KS Urania 4-2 WKS Nożyno

W meczu 11 kolejki słupskiej B-klasy Urania wygrała z WKS Nożyno 4-2.

Mecz zawodnicy z Udorpia zaczęli wybornie, gdyż w 8 minucie Arkadiuszowi Stenclowi udało się otworzyć worek z bramkami. Jednak zamiast iść za ciosem i strzelić kolejną bramkę na którą były okazję swoją cegiełkę dołożyli zawodnicy gości. W 21 minucie po błędzie obrony ze skrzydła do pola karnego zszedł Damian Czarnowski i strzałem przy słupku wyrównał stan spotkania. Jednak na odpowiedź naszych zawodników nie trzeba było długo czekać, gdyż w 28 minucie Patryk Przybylski doszedł do sytuacji sam na sam i wyprowadził nas ponownie na prowadzenie. Już minutę później groźnie zrobiło się ponownie pod bramką Nożyna. Do rzutu wolnego podszedł Marek Dorawa, który sprytnie strzelił pod skaczącym murem, w lewy, dolny róg bramki dając nam 2 bramkowe prowadzenie. Druga połowa była wymianą ciosów, w której przeważali jednak gospodarze. Jednak to nie dla nich padła kolejna bramka. W 60 minucie głową do Hinca zagrał Soldatke, lecz bramkarz jej nie opanował, zkiksował i piłka wpadła do siatki. Wymiana ciosów trwała, a skuteczniejsi tym razem okazali się gracze Uranii. Na 16-nastce piłkę otrzymał Jędrzej Zmuda Trzebiatowski, nieatakowany opanował piłkę, oddał strzał i przypieczętował wynik spotkania. Wynik mógłbyć zupełnie inny, jednak dużo szczęścia miał na bramce Hinc oraz napastnikom z Udorpia zabrakło dokładności.

Nasz zespół nie zagrał na miarę oczekiwań, co wykorzystywał zespół z Nożyna. Liczymy na to, że ciężkimi treningami w zbliżającym się tygodniu pojedziemy do Maszewa zagrać z Bazą 44 na miarę naszych możliwości i damy z siebie wszystko.

KS URANIA UDORPIE 4-2 WKS NOŻYNO ( A. Stencel, P. Przybylski, M. Dorawa, J. Zmuda Trzebiatowski – D. Czarnowski, K. Soldatke (sam.) )

Żółte kartki: M. Lis

URANIA: Maciej Hinc – M. Dorawa (80’ M. Kukliński), M. Sołtysiak, K. Soldatke – J. Gembka (55’ D. Miksa), A. Stencel, A. Lass, K. Ciemiński, K. Strzyżewski (65’ J. Zmuda Trzebiatowski) – Mateusz Hinc, P. Przybylski