SPARINGI: vs Arkonia 3-5; vs Lipniczanka 0-7

W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasza drużyna rozegrała dwa sparingi. Niestety obydwa zakończyły się dla naszego zespołu niekorzystnie, gdyż obydwaj sparing partnerzy postawili nam trudne warunki i wygrali dość wysoko.

Mecz z Arkonią zagraliśmy pierwszy raz na naturalnej murawie, a gospodarzem była drużyna z Pomyska. Mecz obfitował w dużą ilość sytuacji podbramkowych, co spowodowało także iż wynik spotkania był bardzo wysoki i padło w nim aż 8 bramek.

Mecz z Lipniczanką rozegraliśmy pierwszy raz na naszym boisku jako gospodarze tego spotkania. Jak można było się spodziewać drużyna z Lipnicy prowadziła grę, co chwilę znajdując się w polu karnym Uranii, suma sumarum strzelając w całym meczu 7 bramek naszej drużynie.

fot. strona na fb "Arkonia-Pomysk-Wielki"